info o sesjach

 

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA:

Sesję najlepiej umówić jeszcze w ciąży, lub tuż po porodzie. Jest wykonywana między 5-21 dniem życia. Jest to najlepszy czas na sesję, gdyż maluszek przesypia większość dnia, a jego sen jest na tyle mocny, że nie wybudzi go zmiana stylizacji, czy pozycji. Sesja trwa ok 3 godzin, jednak jej rytm reguluje dzieckoTo Ono dyktuje jej przebieg. Jest czas na przewinięcie, nakarmienie i przytulanie. Gdy najedzony maluszek słodko zaśnie ja układam go do zdjęć. Wszystkie pozycje w jakich układane są dzieci są dla nich wygodne i bezpieczne. Podczas sesji następuje kilkukrotna zmiana scenografii tak, aby otrzymali Państwo zróżnicowaną pulę ujęć.

Miejsce sesji ustalamy wspólnie – możemy spotkać się w moim domowym studio lub u Was w domu. Jeżeli sesja odbywa się u Państwa należy wybrać dobrze oświetlone pomieszczenie, a także miejsce do rozstawienia studia. Należy również zadbać o odpowiednie nagrzanie, gdyż noworodki fotografuje się zwykle nago. Na taką sesję przywożę ze sobą mobilne studio oraz rekwizyty. Ze swojej strony zapewniam także szereg akcesoriów: kolorowe czapeczki, opaski, sukieneczki, muszki, kocyki, kosze, kapelusiki i inne.

DSC_7960 (Kopiowanie)            DSC_7976 (Kopiowanie)

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA:

Ciąża to niezwykły okres dla każdej kobiety. Warto uchwycić ten niezwykły moment. Najlepszy czas na wykonanie sesji to 7-8 m-c. Wszystko uzależnione jest od samopoczucia przyszłej mamy. Sesję wykonujemy w studio lub w plenerze. Aby podkreślić indywidualny charakter sesji można zabrać ze sobą kilka dodatków: malutkie buciki maluszka, zdjęcie usg, ulubione ubranko itp. Serdecznie zapraszam na sesję również przyszłych tatusiów i rodzeństwo.

Aby czuć się pięknie i komfortowo warto przed sesją skorzystać z usług kosmetyczki i fryzjera. Współpracuję z dyplomowaną wizażystką Agnieszką Bieńkowską (BeautyBar Agnieszka Bieńkowska). Po wcześniejszym umówieniu profesjonalny makijaż sesyjny możemy wykonać na miejscu.

 

FOTOGRAFIA MALUSZKÓW:

Godzinę spotkania ustalamy indywidualnie, uwzględniając czas drzemek maluszka. Rodzaj zdjęć i wykorzystanych rekwizytów jest uzależniony od wieku naszego niemowlaczka.

Po 3-4 miesiacu różnorodność takiej sesji ograniczona jest do pozycji leżącej na pleckach lub na brzuszku z uniesioną główką. Do sesji wykorzystujemy szereg gadżetów: m.in. kosze, łóżeczka, kocyki, kolorowe dodatki.

Uwielbiam sesje, gdy nasz niemowlaczek skończy 7-9 miesiąc i już samodzielnie siedzi. Maluszek nawiązuje kontakt, uśmiecha się . Do sesji możemy wykorzystać dodatkowe akcesoria: ławeczki, siedziska, itp.

Po 12 miesiącu dzieci uczestniczą w sesji na zasadzie zabawy. Taka sesja będzie sprawdzianem mojej kondycji i rodziców, gdyż roczniaki często uciekają z planu. Bywają szybsze od światła 🙂 Zdjęcia jednak wynagrodzą ten trud, gdyż często uda się złapać w kadr wiele uśmiechów i słodkich minek.

DSC_7728 (Kopiowanie)

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA:

Zdjęcia z określonym tematem, np. roczek, 2 urodzinki, zdjęcia świąteczne itp.


Wyszukiwarka

Facebook

Galeria

DSC_1871 DSC_2150 (Kopiowanie) DSC_9313publ DSC_2954ab (Kopiowanie) DSC_9252 (Kopiowanie) DSC_6293 (Kopiowanie)

Najnowsze wpisy